Potápění, potápěčské kurzy
  Potápěčské základny
Potápění ChorvatskoChorvatsko - Pakoštane Potápění EgyptEgypt - Hurghada Potápění EgyptEgypt - safari Potápění BaliBali Potápění Dominikánská republikaDominikánská republika Potápění EgyptEgypt - Dahab
  Klientské centrum
Jméno:
Heslo:
   Rezervace a informace
+420 777 561 001
info@potapeni-online.cz

Hurghada

Egypt

České potápěčské centrum v samotném srdci Hurghády Vás zve k celoročnímu využití služeb.

Naši PADI instruktoři spolu s místním personálem se postarají o Vaši plnou spokojenost při poznávaní krás tropického podvodního světa. Přístup personálu je více než přátelský, dlouholeté zkušenosti a dokonalá znalost místních lokalít Vám příjde vhod, ať už jste certifikovaný potápěč, nebo úplný začátečník.

Ponory na zkoušku, PADI kurzy všech úrovní, denní i noční ponory, potápěčské safari na luxusní lodi, to vše tvoří naši Egyptskou nabidku.


Potápění a kurzy potápění Egypt – organizujeme potápění na plně vybavených českých potápěčských základnách v Hurghadě a v Dahabu.

Dále nabízíme:

Škola potápění - kurzy potápění učíme s českými profesionálními instruktory Praze, Brně, Chorvatsku a Egyptě.

Potápění a kurzy potápění Chorvatsko – plně vybavená česká potápěčská základna s vlastním ubytováním přímo na pláži v Pakoštane u Národního parku Kornati.

Pořádáme potápěčské zájezdy do celého světa

Cestovní a potápěčská kancelář SPARK AIRTICKETS - organizujeme služební cesty a prodáváme letenky pomocí vlastního rezervačního systému do celého světa přímo v naší kanceláři bez dalších prostředníků.

SPARK AIRTICKETS s.r.o. - ČeskySPARK AIRTICKETS s.r.o. - EnglishSPARK AIRTICKETS s.r.o. - DeutschSPARK AIRTICKETS s.r.o. - PусскийSPARK AIRTICKETS s.r.o. - FrançaisSPARK AIRTICKETS s.r.o. - EspañolSPARK AIRTICKETS s.r.o. - ItalianoSPARK AIRTICKETS s.r.o. - SlovenskySPARK AIRTICKETS s.r.o. - PolskiPotápění Egypt - Hurghada   |   Potápění Dominikánská republika   |   Potápění Chorvatsko - Pakoštane   |   Potápění Egypt - safari   |   Potápění Bali


Provozováno na systému: STOVKA - rezervační systém pro cestovní kanceláře